HAKKIMIZDA

Okan Üniversitesinden mezun olan Ebru Soyalan, mesleğine adım attığı yıllardan itibaren, sektördeki trend ve değişen teknikleri sürekli gözlemleyerek, bu kazanımları projelerinde estetik ve fonksiyonel dengeyle sunmaktadır. Uzun yıllardır yaptığı sektörel ve kişisel yurtiçi yurtdışı gezilerden kazanımlarıyla, daha geniş bir vizyon ve daha mükemmeliyetçi bir yapıya sahip olmakla birlikte, bu sayede yarattığı mekanlara karakteristik özellikler katmaktadır.

Ebru Soyalan, güçlü ve takım ruhu taşıyan ekibiyle, mekansal ihtiyaç zevklerine yönelik fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak mimari, içmimari, tasarım ve uygulama dalında beklentilere cevap vermektedir.

Projelerinde Klasik tarzın vazgeçilmez öğelerini, modern ve teknik stille sentezleyerek yaratılacak alanlara uygun unsurları ortaya çıkartmakta ve bunları tasarıma yansıtmayı hedefleyerek, yaşanacak mekanlarda fark yaratmaktadır.

Ebru Soyalan ve ekibi, müşterilerinin mekansal zevklerine, tarzlarına ve ihtiyaçlarına yönelik fonksiyonel ve dönüşebilen alışılmışın dışında çözümler sunarak, mimari iç mimari tasarım ve uygulama beklentilere kusursuz şekilde cevap verir. Tüm mimari iç mimari ve mobilya tasarım servislerini içeren kapsamlı bir servis kataloğu sunar.

Çalışılan projelerde, mekan sahibinin istek öneri ve talepleri doğrultusunda, tasarımdan uygulamaya kadar tüm estetik sorumluluğu üstlenir. Müşteri memnuniyeti ve mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımları ile üstlendiği projeleri bizzat yönetip EBRU SOYALAN imzasını atarak zamanında ve kusursuz bir şekilde teslim eder.

ABOUT US

Ebru Soyalan, a graduate of Okan University, has continuously followed the trends and evolving techniques in the sector since the beginning of her professional carreer, and reflects the outcomes of this in her projects with aesthetics and functional balance. Thanks to the acquisitions she have made via sectoral and personal national and international trips, she possesses a broader vision and and a more prefectionist quality, and thus, can incorporate characteristic features to her creations.

Together with her powerful crew that features a team spirit, Ebru Soyalan meets expectations in architecture, interior decoration, design and application areas by offering functional and transformable solutions for tastes of spatial needs.

She emphasizes proper elements fitting to the spaces to be created by combining essential features of classic style with modern and technical style; and by reflecting these in design, she achieves the differences in living spaces. Ebru Soyalan prefectly meets the expections in architecture, interior design and application by offering functional and transformable solutions for her customers' spatial liking, styles and needs. She presents a comprehensible catalogue taht covers all interior design and furniture services.

She undertakes whole aesthetic responsibility from design to implementation in line with customer's wishes, suggestions and demands. She manages the projects in person with customer satisfaction and her authentic designs abiding with architectural discipline, and delivers them in time and flawlessly with the signature of EBRU SOYALAN.

    Soyalan Mimarlık © 2018
    25.4.2018    aktif 1    bugün : 49    toplam : 49012